Witajcie, jest to mój pierwszy wpis na tym blogu. Temat, który chciałem dzisiaj poruszyć dotyczy przyczyn powstania tego bloga i mojej osoby.

Jak być może zauważyliście, nasza społeczność dynamicznie się rozrasta. Bardzo mnie to cieszy! Wielu z Was grało pod moją komendą w takich grach jak: World of Warcraft, World of Tanks, ArcheAge, Conqueror’s Blade i New World, znacie mnie i gildie. Niestety, z powodu ograniczenia mojej aktywności w grach, nie mam już możliwości czasowych, żeby pogadać i zapoznać się z wszystkimi nowymi osobami. Wiele nowych osób nie zna naszej historii, nie wie jak powstał Gondor i jakie mamy plany na przyszłość. W związku z tym postanowiłem poprowadzić bloga z nadzieją na dotarcie z tymi informacjami do Was wszystkich. Taka forma komunikacji zdecydowanie jest w moim zasięgu czasowym.

Uwielbiam grać w MMO, ponieważ to właśnie ten rodzaj rozgrywki pozwala na interakcję i rywalizację z innymi ludźmi. W moim przypadku najwięcej adrenaliny i satysfakcji dostarcza granie w dobrym towarzystwie i z żywym przeciwnikiem, a nie z botami. Zauważyłem, że dobre MMO potrafi zatrzymać ludzi na lata, gdzie gry typu single player co najwyżej do zakończenia wątku fabularnego. Między innymi dlatego istniejemy tyle lat.

Poza grami interesuję się geopolityką i psychologią. Może Was to zdziwi, ale obie te dziedziny towarzyszyły mi niemal cały czas podczas wielu lat prowadzenia gildii. Nieustanne rozwiązywanie konfliktów i prowadzenie rozgrywek dyplomatycznych pozwoliło mi lepiej zrozumieć ludzką naturę w sposób praktyczny. Zawodowo zajmuję się programowaniem robotów internetowych. Straszna nuda, ale dzięki temu mamy stronę internetową, autorskiego bota i istniejemy w mediach społecznościowych.

Na moim blogu będę poruszał tematy dotyczące rozwoju naszej multigildii, kodeksu, zachowań ludzkich i nowych gier. To tyle, do następnego!