O nas

Pasja do MMORPG i Przyjaźń, Która Trwa.

Witaj w naszej społeczności, która od 2008 roku zrzesza miłośników gier MMORPG! Nasza gildia, założona przez grupę entuzjastów fantasy i MMO, rozpoczęła swoją przygodę w świecie World of Warcraft. To tam zawiązały się pierwsze przyjaźnie, które utrzymują się do dziś. Nie ograniczając się jednak tylko do jednej gry, zdecydowaliśmy się na stworzenie multigildii, aby nie tracić kontaktu i pozyskanych więźi.

Kluczowe dla nas jest tworzenie pozytywnej atmosfery i budowanie silnych relacji. Ambitne cele są ważne, ale to właśnie dobra atmosfera i przyjazne otoczenie sprzyjają zawiązywaniu długotrwałych przyjaźni. Nasze więzi wykraczają poza świat wirtualny. Coroczne zloty dają nam wyjątkową okazję do spotkań ’w realu, gdzie integrujemy się przy ognisku i piwie. Taki model działania pozwala nam na trwałą obecność w świecie gier od wielu lat i wierzymy w jego skuteczność na przyszłe lata. Wyróżnia nas to od innych gildii, które skupiają się na szybkim progresie, często tracąc przy tym radość z gry. Nasze sekcje działają w duchu casual/semi-hardcore.

Jeśli szukasz towarzyszy do gry i podzielasz nasze wartości, znalazłeś idealne miejsce! W zakładce „W co gramy” znajdziesz aktualną listę gier które ogrywamy. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zapraszamy do działu rekrutacji na naszym Discordzie. Jeśli grasz w coś, czego jeszcze u nas nie ma, daj nam znać! Jesteśmy otwarci na nowe tytuły MMO.

Wiele lat wspólnej gry, przygód i doświadczeń ukształtowało nasze wartości i zasady, które do dzisiaj są fundamentem naszej jedności. Sformułowaliśmy je w „Kodeksie Postępowania Gondoru”, który jest drogowskazem dla wszystkich naszych sekcji. Zachęcamy do odwiedzenia Bloga Gromixa, aby dowiedzieć się więcej o genezie i wartościach naszej społeczności.