New World – gra typu MMORPG stworzona przez Amazon Game Studios. Akcja rozgrywa się w sandboxowej scenerii inspirowanej XVII-wieczną Ameryką. Ponieważ od dłuższego czasu na rynku nie było zbyt wiele ciekawych gier tego typu, a New World jest pierwszą produkcją tego studia, postanowiliśmy dać im szansę i otworzyć sekcję tego tytułu w naszej gondorowej społeczności. Cel, jaki sobie stawiamy, to zbudowanie silnej 100-osobowe kompanii. Wiele gildii masowo rekrutuje ludzi, jednak my bardziej stawiamy na budowanie dobrych relacji i zaufania wśród naszych graczy. Jeśli chcesz być częścią takiej zgranej i wspierającej się drużyny, a nie trybikiem w wielkich masowych gildiach, to dobrze trafiłeś. Chcemy dobrze się bawić grając zarówno PvP jak i PvE. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej dołącz na discord klikając przycisk „Dołącz na discord”.

Gatunek

MMO

Premiera

28 wrzesień, 2021

Producent

Amazon Game Studios

Platforma

PC

W Conqueror’s Blade możesz brać udział w bitwach sterując nie tylko swoją postacią, ale również małym oddziałem wybranych żołnierzy. Dodaje to pewien smaczek strategiczny w tej specyficznej grze MMO. Ponadto możliwość zdobywania ziemi sprawiła, że od roku 2019 gramy w Conqueror’s Blade aż do dzisiaj. Rozwijamy nasze wojska, uczymy się taktyki, ale również doskonalimy swoje umiejętności w walce wręcz. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zajmować wysokie pozycje w rankingu na koniec sezonu. Ciekawe jest to, że w bitwach o terytorium może brać udział nieograniczona liczba osób, ponieważ walki odbywają się nie tylko w miastach i wsiach, ale również w polu. Przyłącz się do armii Gondoru i weź udział w poszerzaniu naszych granic! Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej dołącz na discord klikając w przycisk „Dołącz na discord”.

Gatunek

MMO

Premiera

4 czerwiec, 2019

Wydawca

Booming Games

Platforma

PC

Wśród naszej społeczności mamy wielu entuzjastów czołgowych bitew w World of Tanks. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć dla nich klan. Na co dzień zagrywamy się w plutonach, zbieramy srebro i doświadczenie na kolejne czołgi, ale od czasu do czasu próbujemy również swoich sił w turniejach i kampaniach w celu zdobywania czołgów specjalnych. Głównie jednak zależy nam na dobrej atmosferze. Chcemy cieszyć się grą po pracy w doborowym towarzystwie popijając piwko.
Jesteś pełnoletni? Masz przynajmniej 5000 bitew? Masz przynajmniej dwa czołgi 8 poziomu? Nie wachaj się i dołącz na discorda klikając w przycisk „Dołącz na discord” na górze strony.

Gatunek

MMO

Premiera

12 sierpień, 2010

Wydawca

Wargaming

Platforma

PC