WOT Słowo dla rekruta

Serdecznie witamy w klanie Wieprze – Lisy – Wilki.

Ponieważ zależy nam, żebyś szybko się odnalazł i dobrze czuł w naszym klanie, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wstępnych wskazówek:

1. Tworzymy zrzeszenie trzech klanów [-GSW-] Gang Stalowych Wieprzy, [-BPL-] Banda Pustynnych Lisów, [-WSW-] Wataha Szarych Wilków. Są to trzy równorzędne klany, nie prowadzimy akademii. W tym celu utworzony jest wspólny kanał trzech klanów o nazwie GONDOR, hasło jest puste lub: lufa. Należy do niego dołączyć po wejściu do garażu, klikając w przycisk „Kanały” -> „Szukaj i dołącz” -> wpisujemy GONDOR i dołączamy.

2. Jak najszybciej zainstaluj komunikator głosowy i przebywaj na nim, gdy jesteś online.

3. Oczekujemy od nowych rekrutów ciągłego podnoszenia swoich umiejętności gry, dlatego regularnie odwiedzaj stronę noobmeter.com/ i sprawdzaj czy Twoje statystyki rosną. Przeczytaj poradnik plutonowy: poradnik plutonowy. Jeśli staty spadają skontaktuj się z oficerami klanu by pomogli Ci ustalić co może być tego przyczyną.

4. Najczęściej na kompanie/CW potrzebujemy konkretne typy czołgów, dlatego jeśli chcesz być przydatny w klanie, warto żebyś miał chociaż kilka czołgów z tej listy -> Zalecane czołgi CW/Kompanie.
Zalecamy, by mieć przynajmniej po jednym czołgu na poziom od 1 do 10, ponieważ bierzemy udział w CW małych tierów.

5. Jeśli masz duże umiejętności gry i chciałbyś dowodzić na polu bitwy poinformuj o tym oficerów.