O nas

Jesteśmy gildią z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w grach MMORPG. Gildia została założona w 2008 roku w grze World of Warcraft. Początki były trudne i burzliwe, oj wiele się wtedy działo! W czasach swojej świetności biliśmy większość bossów w znanym dodatku TBC, a gildia posiadała ok. 200 członków (po dwóch fuzjach).
Następnie po kilku rozłamach i zmianach serwerów w 2011 roku życie gildii na jakiś czas całkowicie zamarło. Jednak w 2012 roku reaktywowaliśmy się w Guild Wars 2, niestety, szybko okazało się, że GW2 to nie jest gra dla weteranów WoWa. Po tym ogromnym rozczarowaniu i małych przygodach z MineCraftem, dostrzegliśmy duży potencjał gry World of Tanks i gramy w to do dzisiaj. W tej chwili otwieramy sekcję w ArcheAge i prowadzimy intensywną rekrutację.
Ponieważ z biegiem czasu każda gra się nudzi, a my nie chcieliśmy tracić kontaktu z sympatycznymi ludźmi tylko dlatego, że poszli grać w inną grę, zapadła decyzja by stworzyć multigildię. Mamy wspólny komunikator, wspólne forum i stronę, ale gramy w różne gry.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czego gildia będzie ode mnie wymagać?

Konkretne wymagania określają konkretne sekcje do których chcesz dołączyć. Jednak jest kilka wymagań bez względu na to w jakiej sekcji jesteś tj. pełnoletność (czyt. dojrzałość emocjonalną), kultura osobista i szacunek do drugich, aktywność, altruizmu, respektowanie poleceń oficerów i przestrzeganie regulaminu.

2. Czy mam szansę na awans w gildii?

Oczywiście! Wbrew pozorom jest niewiele osób, które chcą brać odpowiedzialność za rozwój gildii na własne braki. Każda osoba mająca predyspozycje do bycia oficerem jest mile widziana. Jednak awanse nie odbywają się z automatu, potrzebny jest staż w gildii jak i rekomendacja innych graczy.

3. Dlaczego „Gondor” ?

Odpowiedź jest banalna. Założyciele gildii to fani J.R.R Tolkiena. „…Gondor to największe z ludzkich królestw w Śródziemiu. Przetrwało ono ponad trzy tysiąclecia wrogich ataków i najazdów, a także wiele lat walk o sukcesję i wewnętrznych niepokoi z tym związanych. I chociaż obecnie królestwo Gondoru nie jest już tak potężne jak dawniej, to przez wszystkie te lata Gondorczycy nigdy nie zachwiali się w swoim oporze przeciwko Sauronowi…„. Po więcej odsyłam -> tutaj <-.

4. Skąd wiem, że gildia się nie rozpadnie?

Mimo kilku rozłamów nadal się trzymamy, więc to o czymś świadczy. Ponadto nabraliśmy już sporego doświadczenia w prowadzeniu gildii, a naszym celem jest stworzenie trwałej społeczności bez względu na to w jaką grę przyjdzie nam grać.

5. Czy będziecie grać w inne gry?

Tak, jeśli tylko znajdzie się odpowiednia liczba osób jak i oficer prowadzący.

6. Dlaczego na stronie widzę reklamy?

Reklamy na stronie, to nasz sposób na opłacenie hostingu www, serwera głosowego i wszelkich innych wydatków związanych z prowadzeniem gildii. Dzięki temu nie musimy robić żadnych zbiórek pieniędzy (wyjątkiem są sytuacje, gdy kwota z reklam nie pokrywa w pełni poniesionych kosztów utrzymania gildii).

 

Zostaw odpowiedź