ZLOT GILDII 2018

Główna Fora Multigildia Gondor Dyskusje ogólne ZLOT GILDII 2018

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 5 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  Gromix 2 tygodnie, 2 dni temu.

Przeglądasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
  • Autor
    Wpisy

tomula74
    Keymaster

Hej

Do wakacji niby jeszcze trochę czasu…ale…

Większość z nas, urlopu na zawołanie zapewne nie dostanie, odpowiednia ilość domków też raczej wolna nie będzie czekać.

A że rok temu obiecałem, że kolejny zlot też zorganizuję… więc się za to biorę. Tegoroczny zlot znów pod patronatem BPL 😛

Zlot planuję w tej samej lokalizacji, czyli w Sosnowym Lesie. Już wstępnie kontaktowałem się z ośrodkiem… Pani Właścicielka serdecznie nas zaprasza i na nas czeka 😛

Co do terminów. W zeszłym roku zarezerwowałem 5 domków… mam nadzieje że w tym roku będzie nas więcej.

Terminy wakacyjne, gdzie wolnych będzie minimum 5 domków są dwa:

27- 29 lipiec

10 – 12 sierpień

Abym mógł wstępnie ustalić kto będzie chciał wziąć udział w zlocie oraz jaki termin jest odpowiedniejszy, zapraszam do wypełnienia ankiety:

ANKIETA

Tyle, na początek. Reszta informacji później… w tym temacie.

pzdr

Tomula

tomula74
    Keymaster

Gdyby ktoś przeoczył… link do ankiety:

klik >>> ANKIETA

Bronek79
    Participant

ooo nie znów moje urodziny 😉

tomula74
    Keymaster

hehe… Bronek poprzednio się udały 😛

Bronek79
    Participant

bo przespałem 😉

Telesfor
    Participant

No dobra a jakies nowe informacje albo cos wiecej w tym temacie bo jakos umarło to wszystko.

MateuszWajcha
    Moderator

Ze względu na problemy zdrowotne Tomuli, zlot niestety odwołujemy. Mamy nadzieję, że za rok się uda. Ave

Telesfor
    Participant

Czesc ,bardzo przykra informacja (znaczy o stanie zdrowia),Tomula zdrowia i szczęścia wiele a na szklanice bejcy to zawsze znajdzie sie okazja.

Gromix
    Keymaster

Na przyszłość proszę, żeby taka informacja dotarła nieco wcześniej również do mnie.

Przeglądasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.