Tomula – powraca

Główna Fora World of Tanks BPL Dyskusje BPL Tomula – powraca

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 6 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  Hyunteo 4 miesiące, 2 tygodnie temu.

Przeglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
  • Autor
    Wpisy

tomula74
    Keymaster

Hej wszystkim,
    Jestem – tęskniliście?…
    …jestem po bardzo długiej przerwie, przerwa była nagła i niespodziewana… jeszcze nie wszystko jest tak jak powinno, ale idzie ku dobremu, co potwierdza mój powrót.
    Niestety BPL nie przetrwał podczas mojej całkowitej absencji. Co teraz? Sam nie wiem. Nie wiem czy będę miał tyle samozaparcia i czasu by po raz kolejny go odbudować. Miałem nadzieję że BPL się ostanie, będzie miał się lepiej niż za moich rządów, a ja będę mógł sobie w nim pograć rekreacyjnie.
    Wpierw muszę zająć się swoimi prywatnymi sprawami… mieszkanie, badania potwierdzające moją zdolność do pracy itp., później zobaczymy… mam nadzieję że w razie czego, Gromi nie będzie miał nic przeciwko.
    Poszperałem trochę na forum, fb i coś podpytałem, by dowiedzieć się co działo się przez te kilkanaście miesięcy w BPL:
    Zlot nie odbył się 🙁 … już nie będę mówił kto miał się tym zająć.
    Bronek, coś tam próbował robić, pisał by zebrać niedobitki do kupy… ale prawie bez odzewu.
    Remik też coś tam kombinował, coś chyba nawet było pograne.
    No i Jarek… nawet na chwile przejął dowodzenie w BPL… no ale też bez sukcesu.
    Nie obyło się też bez afery na miarę amber gold …
    Bronek przygarnął ze skarbca trochę golda… Przemek to zauważył i na grupie FB, grzecznie zapytał, …”co to za pożyczka”…
    No i się zaczęło… Bronek powołał się na zgodę dowódcy i oficerów… Jarek powiedział że wyraził na to zgodę i przyszarżował razem z Gumisiem do Przemka. Ogólnie prawie zmieszali go z błotem, zarzucili wiele – mocno przesadzili, a swoją drogą racja była po stronie Przemka. Jarek zahaczył nawet przy tej okazji o Vodzie, zarzucając mu kradzieże po różnych klanach. Z Jarkiem rozmawiałem na ten temat… okazało się, że zgody na pobranie golda ze skarbca nie wyrażał. Bronek, po zapytaniu Przemka o pobranego ze skarbca golda, namówił Mrocznego by Ten powiedział że to było za jego przyzwoleniem jako dowódcy klanu. Nie było to uczciwe zachowanie obydwu… do tego bezpodstawnie prawie zlinczowali Przemka.
    Ogólnie jeżeli chodzi o golda będącego w skarbcu BPL, plan był taki że pójdzie na konkursy/zawody które co jakiś czas organizowałem. Gold zarobiony był przez biorących udział w bitwach o prowincje… i takie przeznaczenie golda było przez nich zatwierdzone. Więc podczas mojej absencji, decyzje co zrobić z goldem powinni podjąć Ci, którzy na niego zapracowali. W sytuacji gdy by nie było nikogo z nich już w BPL, decyzja z uwagi na przynależność BPL do Gondor’u powinna należeć do Gromiego.
    Stało się jednak inaczej… nastąpił nieautoryzowany pobór golda ze skarbca. Nie oberwało się jednak osobie która tego golda pobrała, ale osobie która to zauważyła – Przemkowi. I to tak, jak by Przemek zrabował cały skarbiec i zniszczył BPL – nie można w tym miejscu zapomnieć że Przemek miał spore zasługi i wkład w rozwój BPL.
    Skończyło się to tak, że Jarek, Gumiś, Bronek, bez słowa opuścili szeregi BPL i grupę FB na której były w/w „przepychanki”.
    Poza tymi trzema próbami odbudowy BPL i tym przykrym incydentem nic się nie działo… poza masowym opuszczaniem szeregów BPL.
    Nie wiem ilu z byłych członków BPL tu jeszcze zagląda… jeżeli ktoś miał by ochotę ponownie „tworzyć” BPL, pograć razem – niech pisze w tym temacie, pod moim postem.
    A co do zlotu w tym roku… miło by było, ale ja nie będę mógł się tym zająć.
    z pozdrowieniami
    Tomula

Adrian
    Participant

My możemy dalej z ojcem grac

Izzyrad
    Participant

Cieszę się, że u ciebie już lepiej.

Jak mnie weźmiesz to wróce do lisów.

Pozdrawiam

Telesfor
    Participant

No proszę , zagladam tu bardzo rzadko ,cieszę sie że dzisiaj zajrzałem Witaj Tomula ,fajnie że juz jest lepiej szybkiego powrotu do 99%normy ,grywam mało ,brak ludzi ,brak czasu, brak ochoty ,znudzenie grą ,ale jak zacznie sie poprawiac atmosfera to jest szansa :),yyy zlotu to własciwie nikt nigdy nie organizował wybierało sie jakis termin ludzie sie dogadywali ,wynajmowali domki ,jak przyjechali to byli albo nie .Wracaj piękny bo trzeba kogoś że świeżą krwią (taki żarcik).chociaż  żeby pogadac wieczorkiem przy piwku na ts-e

Bronek79
    Participant

elo łał dobre a napisałeś że gold wrócił na twoje konto w ciagu paru godzin ????Przyjacielu ?!kurwa co za ludzie zapytałeś mnie o coś??? Przemek i wkład?! jego wkład to arkusz w ofisie i tyle z wkłądu ? gdzie jest gold po 3 latach w klanie ???? wylazłem  bo nie będe słuchał jak ktos mi ubliza a rozjebal klan bo ciezko wlaczyc ts raz w roku ,ciesze sie ze ktos ci pomogl i przepraszam ze to nie ja lecz ostatnim razem gdy dzwoniles po wynikach zrobilo sie zle a ty nawet slowem sie nie odezwales .

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 miesiące, 2 tygodnie temu przez .

Hyunteo
    Moderator

A ty co dalej płaczesz? W ciągu jakich paru godzin, jak przez parę dni starałeś się wszystkim wmówić, że ukradłeś golda, bo miałeś zgodę Mrocznego? Dopiero jak wszystko wyszło na jaw, to go łaskawie oddałeś…

W kwestii ubliżania, to niezły obłudnik z ciebie. Skoro stwierdzenie, że wykorzystałeś stanowisko i ukradłeś golda obraża cię, to może zaprezentuje co ty razem ze swoją świtą pisaliście do mnie?

Kolejne urojenia – Nic nie robiłem, bo cały mój wkład, to arkusz w office…ale to ja rozwaliłem klan, bo na ts nie wchodziłem? Spina się, to logicznie, tak samo ja twoje kłamstwa ws. golda. Swoją drogą, dlaczego klan upadł jak ty tak aktywnie działałeś na jego rzecz?

Tej żałości o braku kontaktu ze strony Tomuli i twojego stawiania się w roli pokrzywdzonego, to nawet nie skomentuje, bo ręce opadają. Z takimi „przyjaciółmi” jak ty, to Tomuli wrogowie nie są potrzebni.

Przeglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.