Finanse 2017

Główna Fora Multigildia Gondor Dyskusje ogólne Finanse 2017

Ten temat zawiera 30 odpowiedzi, ma 14 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  Horrid 1 rok temu.

Przeglądasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 31)
  • Autor
    Wpisy

tomula74
    Keymaster

Voodzia… Ty się tu od flaszki teraz nie migaj, bo przyjadę na tą największą wieś na wschodzie 🙂

A młotkować trzeba,bo ruch na stronie zdecydowanie za mały.

michal200903
    Participant

WPŁACIŁEM I JA

Sali
    Participant

po co oplać TS jak Discord jest za darmo?

Izzyrad
    Participant

Ile tego się już uzbierało?

PePePD
    Participant

Ja wpłacę 10-tego, bo aktualnie brak funduszy na koncie 🙂

Gromix
    Keymaster

tomula74 Licznik odwiedzin na stronę jak najbardziej można zamontować, muszę tylko znaleźć chwilę czasu 🙂

Sali Ja nie mam problemu z tym, żeby przejść na darmowego Discorda. Zrób wywiad czy większość ludności TSa też chcę Discorda i przechodzimy.

Izzyrad Nie martw się z kasą nie ucieknę, po prostu przez weekend wpłaty nie dochodziły 🙂

Kolejne wpłaty:

+ 16,13 PLN

+ 20,00 PLN

+ 46,70 PLN

+ 38,04 PLN

Stan kasy:  324,81 PLN

Już prawie mamy, jesteście niesamowici! 🙂

tomula74
    Keymaster

Gromi… jak już znajdziesz tą chwilę, to postaraj się dodać licznik, który będzie podawał ilość odwiedzin:
    – dziennie
    – miesięcznie
    – rocznie.
    Masz możliwość sprawdzenia ile odwiedzin było w roku 2016? Przydała by się taka informacja… wiadomo po co 🙂

Izzyrad
    Participant

Gromix

Ja byłem zwyczajnie ciekawy bo było cicho z twojej strony.

Jeżeli chodzi o Discord to nie szeregowi powinni decydować tylko moderatorzy którzy na co dzień ogarniają administrowanie TS.

Ja ze swej strony jestem za darmowym jeżeli uznacie że jest wystarczająca dobry.

Gromix
    Keymaster

Izzyrad ja niestety nie wiem za wiele o Discordzie. Wiem za to, że jak coś jest darmowe to może mieć jakieś wady. Jeśli dostrzegacie jakieś konkretne różnice, zalety lub wady i chcecie podyskutować na ten temat, to zapraszam do stworzenia tematu na forum i dyskusji.

Natarganiec
    Participant

Melduję się na posterunku, jutro dotacja powinna dojść, mam nadzieję że zdążyłem ;p

Gromix
    Keymaster

Dzięki Natagraniec.

Kolejne wpłaty:

+ 15,00 PLN

+ 50,00 PLN

+ 20,00 PLN

Stan kasy: 409,81 PLN

Patryk
    Participant

Ode mnie również poszedł przelew 🙂

Gromix
    Keymaster

+ 10 PLN

Stan kasy: 419,81 PLN

Informuję, że TS został opłacony na kolejny rok.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie!

Zbiórkę zamykam.

Horrid
    Keymaster

Izzyrad Wywiad o Discordzie zrobilem i dosc dlugo go uzywalem podczas gry w BDO. Jedyna zaleta jaka widze to jego darmowosc, a z wad na predce moge wymienic:

• Szemrana polityka prywatnosci
    • Mala customizacja w porownaniu do TS
    • Mniej przejrzysty interfejs
    • Server polozony „gdzies” – Brak dostepu, wiec w kazdej chwili moga ci powiedziec „Czesc”
    • Wydaje sie, ze TS ma lepsza jakosc dzwiek

Tutaj placimy (notabene malo jak na TS 512 slotow) i wiemy co mamy, a i support od hosterow mamy fajny. Nie przecze, ze czasami TS zesra albo dcka walnie. Robimy regularny backup i nawet jak umrze nam hosting to przenosimy sie na inny bez problemu.

Druga sprawa to licencja 512 slotow, ktora mamy, a teraz nie jest ona latwa w zdobyciu. Wiec jesli przejdziemy na Discorda i ktoregos dnia Discord powie „Pa” to powrot na TS juz moze nie byc taki latwy.

Discord nie bedzie wiecznie „free”. A jesli bedzie to w pewnym momencie bedzie albo zapchany reklamami albo bedzie handlowal danymi zeby utrzymac servery. Jesli ktos wierzy ze mozna utrzymac finansowo taka architekture sprzedajac paczki ikonek, uszmieszkow czy innego gowna to czekaja go zle wiesci.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 rok temu przez .

Izzyrad
    Participant

@ Horrid

Mioło że poświeciłeś czas testując.

Jednym słowem nie przepłacamy za to co mamy na TS?

Czy uważacie, że jest jakś realna szansa na przyciągnięcie nowych graczy go gildi? Może z WoWs jakiś klan chciałby do gildi przystąpić?

Przeglądasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 31)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.