BPL URLOPY

Główna Fora World of Tanks BPL Dyskusje BPL BPL URLOPY

Ten temat zawiera 50 odpowiedzi, ma 33 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  Sasha_Kalashnikov 3 dni, 8 godzin temu.

Przeglądasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 51)
  • Autor
    Wpisy

tomula74
    Keymaster

Planujesz przerwę w WoT dłuższą niż 7 dni – zgłoś to w tym temacie.

Zasady urlopów:
    Urlop nie zwalnia całkowicie z „limitów aktywności” ustalonych w BPL( m.in. jak kostki)
    Urlop zwalnia częściowo – dlatego zgłaszając urlop, podaj planowaną ilość dni.
    Urlop zawsze można przedłużyć/skrócić/odwołać – należy również zgłosić.
    Urlop zgłoszony bez podanej ilości dni, nie zmniejsza „limitów aktywności”.
    Adekwatnie do urlopu, zostaną Ci przydzielone indywidualne „limity aktywności”.
    Indywidualne „limity aktywności” przydziela 1-den z nw.:
    Dowódca / Oficer Wykonawczy / Oficer Kadrowy

Sytuacje w których zostanie zauważona wysoka aktywność w WoT, przy zgłoszonym urlopie,
    będzie traktowana jako unikanie aktywności w BPL i wypełniania limitów.

Urlop można również zgłosić, na czas „ekspienia” wymaganego czołgu.
    Ww. wypadku zaznacz to koniecznie w poście urlopowym.

Pzdr
    tomula74

• Ten temat został zmodyfikowany 3 miesiące, 4 tygodnie temu przez .

MrMrMrMrMr
    Participant

Od 9 marca urlop 2 tygodnie

EarlySoundZ
    Participant

Już jakiś czas temu zgłaszałem nieaktywność z powodu zbliżającej się matury..i trzeba się uczyć 😀 ale w razie nieporozumień zgłaszam jeszcze raz swoją nieobecność do końca maja (31.05). Nie ma mnie ostatnio wcale na WoT-cie i stronie gildii za co przepraszam, ale mam dużo na głowie a w wolnym czasie lubię też pograć w inne gry niż czołgi 🙂 ale tą minimalną aktywność postaram się utrzymać.

Pozdrawiam
    Radek / EarlySoundZ

LORD_1337
    Participant

Panowie,

Mam trochę do pozałatwiania w życiu prywatnym i moja aktywność jak pewnie większość zauważyła jest mała – co nie zmienia faktu że kostki w tym miesiącu zrobię napewno.

W związku z powyższym potrzeba mi urlopu: 08.03.2017 – 22.03.2017

Pozdrawiam

Mikołaj
    Participant

Witam

Nie będzie grał od 28.03.2017 do 16.04.2017 ponieważ muszę się uczyć do egzaminów.

Pozdrawiam IronSetback

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 10 miesiące temu przez .

PePePD
    Participant

Witam. Przez ostatni tydzień nie było mnie w wocie jak i na ts3 ponieważ mam problemy z prądem. Nie będzie mnie na pewno do 10.04.17 ale nie wiem czy nie dłużej. Ogólnie ciężka sytuacja, dlatego proszę o wyrozumiałość. Kostki na marzec mam chyba wyrobione.

Pozdrawiam, PePe ‚ammorack’ PD.

lukasz
    Participant

Siema chciałbym poinformowac ze w tym miesiacu nie zrobie kostek za malo bede na wocie z powodu ze za kilka dni rodzi mi sie corka i nie bede mial na pewno czasu w tym miesiacu zrobic sorry.pozdrawiam

Lani81
    Moderator

Widzę że konan195 dał info to jeszcze dołożę info od @Minecrafta. Poinformował mnie że robi sobie przerwę od WoT-a na czas bliżej nieokreślony. Możliwe, że w maju wróci.

tomula74
    Keymaster

Proszę o dokładne zapoznanie się z zasadami zgłaszania urlopu :\

Urlop powinien mieć określone ramy czasowe – od-do !

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 9 miesiące, 2 tygodnie temu przez .

PePePD
    Participant

Chciałbym zakomunikować że w przyszłym tygodniu od wtorku do piątku tj. 18.04-21.04.2017 będę nieaktywny w WOT, ponieważ mam wyjazd z pracy 🙂

Lani81
    Moderator

Urlop od Minecrafta:

W dniach od 1 kwietnia do 31 maja nie będzie go na Wocie. Jest to spowodowane egzaminami jakie czekają go w maju.

Lordpies
    Participant

Chciałbym poinformować, że w od 1 kwietnia do 31 maja będę rzadko w Wocie i mogę nie zrobić limitu kostek. Spowodowane jest to maturą.

TigerSmasherPl
    Participant

zgłaszam zaległy urlop od jakoś końca marca do dzisiaj (przyjmuję misję 1200 kostek w maju 😉 )

Lani81
    Moderator

Informacja od Jakubika:

„Witaj Lani z tej strony jakubik. Jak coś mnie teraz przez tydzień nie będzie, bo mam remont w mieszkaniu”

Data urlopu od 1 do 7 lub 8 maja.

UAZ
    Participant

Proszę o urlop na czas nieokreślony, powodem jest skrajna niechęć do gry w obecnym czasie a szkoda mi odejść z klanu. Jak by była potrzeba na CW itd to piszcie na fejsie to wejdę.

Przeglądasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 51)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.